У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6685 Харків — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Красноград номер 6685 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.13 і прибуває на станцію Красноград о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6685 Харків - Красноград пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.13
Новоселівка 07.18 1 хв  07.19 5 хв 
Липовий Гай 07.23 2 хв  07.25 10 хв 
Карачівка 07.28 1 хв  07.29 15 хв 
Покотилівка 07.31 1 хв  07.32 18 хв 
Науковий 07.35 1 хв  07.36 22 хв 
Високий 07.38 1 хв  07.39 25 хв 
Зелений Гай 07.41 1 хв  07.42 28 хв 
Південний 07.44 1 хв  07.45 31 хв 
Комарівка 07.47 1 хв  07.48 34 хв 
Артемівка 07.51 1 хв  07.52 38 хв 
Мерефа 07.56 2 хв  07.58 43 хв 
Утківка 08.05 1 хв  08.06 52 хв 
8 Км 08.11 1 хв  08.12 58 хв 
Ордівка 08.15 1 хв  08.16 1 г  2 хв 
Джгун 08.20 1 хв  08.21 1 г  7 хв 
Водолага 08.28 2 хв  08.30 1 г  15 хв 
Кварцевий 08.37 1 хв  08.38 1 г  24 хв 
Сосонівка 08.43 1 хв  08.44 1 г  30 хв 
Караван 08.49 1 хв  08.50 1 г  36 хв 
Станиця 08.56 1 хв  08.57 1 г  43 хв 
Власівка 09.04 1 хв  09.05 1 г  51 хв 
Широкий 09.14 1 хв  09.15 2 г  1 хв 
53 Км 09.22 1 хв  09.23 2 г  9 хв 
Берестовеньки 09.28 2 хв  09.30 2 г  15 хв 
61 Км 09.36 1 хв  09.37 2 г  23 хв 
Нововербівка 09.40 1 хв  09.41 2 г  27 хв 
Красноград 09.56 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6685 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031