У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6687 Харків — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Красноград номер 6687 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.40 і прибуває на станцію Красноград о 11.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.40
Новоселівка 08.45 1 хв  08.46 5 хв 
Липовий Гай 08.50 2 хв  08.52 10 хв 
Карачівка 08.55 1 хв  08.56 15 хв 
Покотилівка 08.58 1 хв  08.59 18 хв 
Науковий 09.02 1 хв  09.03 22 хв 
Високий 09.05 1 хв  09.06 25 хв 
Зелений Гай 09.08 1 хв  09.09 28 хв 
Південний 09.11 1 хв  09.12 31 хв 
Комарівка 09.14 1 хв  09.15 34 хв 
Артемівка 09.18 1 хв  09.19 38 хв 
Мерефа 09.23 2 хв  09.25 43 хв 
Утківка 09.32 1 хв  09.33 52 хв 
8 Км 09.38 1 хв  09.39 58 хв 
Ордівка 09.43 2 хв  09.45 1 г  3 хв 
Джгун 09.51 1 хв  09.52 1 г  11 хв 
Водолага 10.00 1 хв  10.01 1 г  20 хв 
Кварцевий 10.07 1 хв  10.08 1 г  27 хв 
Сосонівка 10.12 1 хв  10.13 1 г  32 хв 
Караван 10.18 1 хв  10.19 1 г  38 хв 
Станиця 10.24 1 хв  10.25 1 г  44 хв 
Власівка 10.32 1 хв  10.33 1 г  52 хв 
Широкий 10.42 1 хв  10.43 2 г  2 хв 
53 Км 10.50 1 хв  10.51 2 г  10 хв 
Берестовеньки 10.56 1 хв  10.57 2 г  16 хв 
61 Км 11.03 1 хв  11.04 2 г  23 хв 
Нововербівка 11.07 1 хв  11.08 2 г  27 хв 
Красноград 11.22 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6687 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31