У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6691 Харків — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Красноград номер 6691 відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.52 і прибуває на станцію Красноград о 16.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6691 Харків - Красноград пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.52
Новоселівка 13.57 1 хв  13.58 5 хв 
Липовий Гай 14.01 2 хв  14.03 9 хв 
Карачівка 14.05 1 хв  14.06 13 хв 
Покотилівка 14.09 1 хв  14.10 17 хв 
Науковий 14.12 1 хв  14.13 20 хв 
Високий 14.15 1 хв  14.16 23 хв 
Зелений Гай 14.18 1 хв  14.19 26 хв 
Південний 14.21 1 хв  14.22 29 хв 
Комарівка 14.24 1 хв  14.25 32 хв 
Артемівка 14.28 1 хв  14.29 36 хв 
Мерефа 14.33 2 хв  14.35 41 хв 
Утківка 14.42 1 хв  14.43 50 хв 
8 Км 14.48 1 хв  14.49 56 хв 
Ордівка 14.52 1 хв  14.53 1 г 
Джгун 14.57 1 хв  14.58 1 г  5 хв 
Водолага 15.04 1 хв  15.05 1 г  12 хв 
Кварцевий 15.11 1 хв  15.12 1 г  19 хв 
Сосонівка 15.17 1 хв  15.18 1 г  25 хв 
Караван 15.23 3 хв  15.26 1 г  31 хв 
Станиця 15.31 1 хв  15.32 1 г  39 хв 
Власівка 15.39 1 хв  15.40 1 г  47 хв 
Широкий 15.49 1 хв  15.50 1 г  57 хв 
53 Км 15.56 1 хв  15.57 2 г  4 хв 
Берестовеньки 16.02 1 хв  16.03 2 г  10 хв 
61 Км 16.09 1 хв  16.10 2 г  17 хв 
Нововербівка 16.13 1 хв  16.14 2 г  21 хв 
Красноград 16.28 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6691 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930