У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6691 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6691 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.52 і прибуває на станцію Красноград о 16.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

12,13,17-19/листопада, 01-04,07-11/грудня буде відпр. ст. Харків-Пас 13:31. На дільниці Х-Пас - Мерефа - відмінено. Слідує ч/з Шпаківка, Буди. ДР
з 2020-11-06 по 2020-11-30: е/п №6691 04,12,13/11 буде відпр. ст. Харків-Пас 13:31. На дільниці Х- Пас - Мерефа - відмінено. Слідує ч/з Шпаківка, Буди. ДР
з 2020-11-14 по 2020-12-15: е/п6691 Х-Пасс-Красноград 17-19/листопада; 01-04,07-11/грудня,буде відпр.ст.Х-Пасс 13.31хв,на дільниці Х-Пасс-Мерефа відмінено.Слідує ч/з Шпаківка,Буди.ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.52
Новоселівка 13.57 1 хв  13.58 5 хв 
Липовий Гай 14.01 2 хв  14.03 9 хв 
Карачівка 14.05 1 хв  14.06 13 хв 
Покотилівка 14.09 1 хв  14.10 17 хв 
Науковий 14.12 1 хв  14.13 20 хв 
Високий 14.15 1 хв  14.16 23 хв 
Зелений Гай 14.18 1 хв  14.19 26 хв 
Південний 14.21 1 хв  14.22 29 хв 
Комарівка 14.24 1 хв  14.25 32 хв 
Артемівка 14.28 1 хв  14.29 36 хв 
Мерефа 14.33 2 хв  14.35 41 хв 
Утківка 14.42 1 хв  14.43 50 хв 
8 Км 14.48 1 хв  14.49 56 хв 
Ордівка 14.52 1 хв  14.53 1 г 
Джгун 14.57 1 хв  14.58 1 г  5 хв 
Водолага 15.04 1 хв  15.05 1 г  12 хв 
Кварцевий 15.11 1 хв  15.12 1 г  19 хв 
Сосонівка 15.17 1 хв  15.18 1 г  25 хв 
Караван 15.23 1 хв  15.24 1 г  31 хв 
Станиця 15.29 1 хв  15.30 1 г  37 хв 
Власівка 15.37 1 хв  15.38 1 г  45 хв 
Широкий 15.47 1 хв  15.48 1 г  55 хв 
53 Км 15.54 1 хв  15.55 2 г  2 хв 
Берестовеньки 16.00 1 хв  16.01 2 г  8 хв 
61 Км 16.07 1 хв  16.08 2 г  15 хв 
Нововербівка 16.11 1 хв  16.12 2 г  19 хв 
Красноград 16.26 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6691 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031