У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6693 Харків — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Красноград номер 6693 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.25 і прибуває на станцію Красноград о 20.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6693 Харків - Красноград пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.25
Новоселівка 17.30 1 хв  17.31 5 хв 
Липовий Гай 17.35 2 хв  17.37 10 хв 
Карачівка 17.40 1 хв  17.41 15 хв 
Покотилівка 17.43 1 хв  17.44 18 хв 
Науковий 17.47 1 хв  17.48 22 хв 
Високий 17.50 1 хв  17.51 25 хв 
Зелений Гай 17.53 1 хв  17.54 28 хв 
Південний 17.56 1 хв  17.57 31 хв 
Комарівка 17.59 1 хв  18.00 34 хв 
Артемівка 18.03 1 хв  18.04 38 хв 
Мерефа 18.08 2 хв  18.10 43 хв 
Утківка 18.17 1 хв  18.18 52 хв 
8 Км 18.22 1 хв  18.23 57 хв 
Ордівка 18.26 1 хв  18.27 1 г  1 хв 
Джгун 18.31 1 хв  18.32 1 г  6 хв 
Водолага 18.38 1 хв  18.39 1 г  13 хв 
Кварцевий 18.45 1 хв  18.46 1 г  20 хв 
Сосонівка 18.51 1 хв  18.52 1 г  26 хв 
Караван 18.57 1 хв  18.58 1 г  32 хв 
Станиця 19.04 1 хв  19.05 1 г  39 хв 
Власівка 19.12 1 хв  19.13 1 г  47 хв 
Широкий 19.23 1 хв  19.24 1 г  58 хв 
53 Км 19.31 1 хв  19.32 2 г  6 хв 
Берестовеньки 19.37 1 хв  19.38 2 г  12 хв 
61 Км 19.44 1 хв  19.45 2 г  19 хв 
Нововербівка 19.48 1 хв  19.49 2 г  23 хв 
Красноград 20.03 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6693 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930