У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6697 Харків — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Красноград номер 6697 відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.05 і прибуває на станцію Красноград о 22.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6697 Харків - Красноград пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.05
Новоселівка 20.10 1 хв  20.11 5 хв 
Липовий Гай 20.15 2 хв  20.17 10 хв 
Карачівка 20.20 1 хв  20.21 15 хв 
Покотилівка 20.23 1 хв  20.24 18 хв 
Науковий 20.27 1 хв  20.28 22 хв 
Високий 20.30 1 хв  20.31 25 хв 
Зелений Гай 20.33 1 хв  20.34 28 хв 
Південний 20.36 1 хв  20.37 31 хв 
Комарівка 20.39 1 хв  20.40 34 хв 
Артемівка 20.43 1 хв  20.44 38 хв 
Мерефа 20.48 2 хв  20.50 43 хв 
Утківка 20.57 1 хв  20.58 52 хв 
8 Км 21.03 1 хв  21.04 58 хв 
Ордівка 21.07 1 хв  21.08 1 г  2 хв 
Джгун 21.12 1 хв  21.13 1 г  7 хв 
Водолага 21.19 1 хв  21.20 1 г  14 хв 
Кварцевий 21.24 1 хв  21.25 1 г  19 хв 
Сосонівка 21.30 1 хв  21.31 1 г  25 хв 
Караван 21.36 1 хв  21.37 1 г  31 хв 
Станиця 21.43 1 хв  21.44 1 г  38 хв 
Власівка 21.51 1 хв  21.52 1 г  46 хв 
Широкий 22.02 1 хв  22.03 1 г  57 хв 
53 Км 22.10 1 хв  22.11 2 г  5 хв 
Берестовеньки 22.16 1 хв  22.17 2 г  11 хв 
61 Км 22.23 1 хв  22.24 2 г  18 хв 
Нововербівка 22.27 1 хв  22.28 2 г  22 хв 
Красноград 22.43 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6697 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031