У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Долинська:

Актуальний розклад електричок по станції Долинська містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Долинська з такими станціями і населеними пунктами як Тимкове, Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 15 хв до пункту призначення Тимкове. Найближчі станції та зупинні пункти Тимкове, Маржанівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Долинська відправляються або прибувають ввечері - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Тимкове, Долинська - Тимкове, Тимкове - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Долинська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Долинська