У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ківерці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ківерці:

Актуальний розклад електричок по станції Ківерці містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ківерці з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Радехів, Ковель, Стоянів, Луцьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 40 хв до пункту призначення Луцьк. Найближчі станції та зупинні пункти Жабки, Веснянка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ківерці відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Ковель, Ківерці - Радехів, Ковель - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ківерці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 04.46 6 хв  04.52 Курсує щоденно - переглянути
6356 Ковель Здолбунів 07.12 10 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6370 Стоянів Ківерці 07.44 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 08.08 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 10.15 1 хв  10.16 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 14.48 10 хв  14.58 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 16.43 3 хв  16.46 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 17.30 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.30 Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 22.27 13 хв  22.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ківерці