У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красне,Львівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красне:

Актуальний розклад електричок по станції Красне містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Красне з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Тернопіль-Пас., Львів, Рівне, Злочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 13 хв до пункту призначення Злочів. Найближчі станції та зупинні пункти Утишків, Скваржава, Куткор. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Красне відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Львів, Злочів - Львів, Рівне - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.00 Курсує щоденно - переглянути
6232 Красне Тернопіль 05.34 Курсує щоденно - переглянути
6031 Злочів Львів 06.15 2 хв  06.17 Курсує щоденно - переглянути
6092-6091 Рівне Львів 06.30 2 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6042 Львів Тернопіль 10.05 2 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6041 Тернопіль Львів 10.41 2 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6092 Львів Здолбунів 11.15 1 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 12.26 4 хв  12.30 Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 18.15 2 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Рівне 19.07 16 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6381-6382 Здолбунів Красне 21.07 Курсує щоденно - переглянути
6034 Львів Злочів 21.53 20 хв  22.13 Курсує щоденно - переглянути
6047 Тернопіль Красне 22.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Красне,Львівська обл.