У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красне,Львівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красне:

Актуальний розклад електричок по станції Красне містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Красне з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Тернопіль-Пас., Львів, Злочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 51 хв до пункту призначення Злочів. Найближчі станції та зупинні пункти Утишків, Скваржава, Куткор. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Красне відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Львів, Красне - Здолбунів-Пас., Львів - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красне відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Красне - Київ від 205.48 грн.

  • Красне - Харків від 362.24 грн.

  • Красне - Львів від 104.56 грн. (52.9 км)

  • Красне - Дніпро від 261.21 грн.

  • Красне - Одеса від 276.95 грн.

  • Красне - Рівне від 144.25 грн. (232.7 км)

  • Красне - Івано-Франківськ від 150.65 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.05 Курсує щоденно - переглянути
6232 Красне Тернопіль 05.45 Курсує щоденно - переглянути
6031 Злочів Львів 06.10 2 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
6092-6091 Рівне Львів 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6042* Львів Тернопіль 10.13 2 хв  10.15 Курсує щоденно - переглянути
6041* Тернопіль Львів 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6092* Львів Здолбунів 11.02 1 хв  11.03 Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 12.00 21 хв  12.21 Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Здолбунів 19.03 12 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 21.07 Курсує щоденно - переглянути
6034 Львів Злочів 21.50 1 хв  21.51 Курсує щоденно - переглянути
6047 Тернопіль Красне 22.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Красне,Львівська обл.