У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Люботин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Люботин:

Розклад поїздів по станції Люботин включає в себе 34 поїздів за такими напрямками як Бердянськ, Новоолексіївка, Харків-Пас., Мінськ-Пас., Санкт-Петербург-Вітебський, в сумі зі станції Люботин можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 28 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 32 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Люботин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Люботин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Б Мінськ Бердянськ 00.51 2 хв  00.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 00.51 2 хв  00.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К
Оберіг
Київ Харків 05.27 1 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
164 Київ Харків 05.48 3 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 05.59 2 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 06.56 2 хв  06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 06.56 2 хв  06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 07.02 1 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 07.11 3 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 07.11 3 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 07.11 3 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 07.11 3 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 07.56 2 хв  07.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 07.56 2 хв  07.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 09.53 2 хв  09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 10.23 2 хв  10.25 Курсує щоденно - переглянути
095Х Москва Полтава 11.43 2 хв  11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 13.15 2 хв  13.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 13.15 2 хв  13.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 14.26 2 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
45 Лозова Ужгород 14.26 2 хв  14.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 16.50 2 хв  16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 20.04 2 хв  20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 21.38 2 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 21.38 2 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
163 Харків Київ 21.46 2 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути
138Д Харків Хмельницький 21.56 2 хв  21.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 21.56 2 хв  21.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 21.56 2 хв  21.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 21.56 2 хв  21.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 23.14 2 хв  23.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О
Оберіг
Харків Київ 23.41 1 хв  23.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 23.47 2 хв  23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Люботин