У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Люботин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Люботин:

Розклад поїздів по станції Люботин включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Ізюм, Харків-Пас., Львів, Хелм-Головний, Перемишль Головний, в сумі зі станції Люботин можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 28 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 56 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 28 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Люботин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Люботин, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Люботин - Київ від 196.68 грн.

  • Люботин - Харків від 19.00 грн. (22.4 км)

  • Люботин - Львів від 457.75 грн.

  • Люботин - Одеса від 730.52 грн.

  • Люботин - Суми(всі вокзали) від 144.42 грн. (157.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
112 Львів Ізюм 05.26 2 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
64
ОБЕРІГ
Львів Харків 05.26 2 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
113 Харків Львів 08.07 2 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Конотоп Харків 09.19 2 хв  09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
8
ПАЛЬМІРА
Одеса Харків 09.28 2 хв  09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 12.22 2 хв  12.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
94 Хелм Харків 13.30 2 хв  13.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 13.30 2 хв  13.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
93 Харків Хелм 14.06 2 хв  14.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 14.06 2 хв  14.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 14.53 2 хв  14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
805 Харків Конотоп 16.36 1 хв  16.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
7
ПАЛЬМІРА
Харків Одеса 18.25 2 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
114 Львів Харків 18.58 2 хв  19.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
63
ОБЕРІГ
Харків Львів 23.07 2 хв  23.09 Курсує щоденно - переглянути
112 Ізюм Львів 23.07 2 хв  23.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Люботин