У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв:

Актуальний розклад електричок по станції Миколаїв містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Миколаїв з такими станціями і населеними пунктами як Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 30 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Суднобудівників, Пост 230 Км, Депо. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Миколаїв відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 07.03 3 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 17.56 10 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Миколаїв Вантажний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 07.30 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 17.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв