У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Миколаїв Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Явкине, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Долинська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.40, 16.00 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 17.19, 22.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Миколаїв – Ім. Тараса Шевченка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Миколаїв - Ім. Тараса Шевченка можна від 136.26 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Миколаїв