У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Микуличин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Микуличин:

Розклад поїздів по станції Микуличин включає в себе 8 поїздів за такими напрямками як Рахів, Ворохта, Київ-Пас., Кременчук, Одеса-Головна, в сумі зі станції Микуличин можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рахів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 03 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 12 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 9 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Микуличин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Микуличин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
26 Одеса Рахів 07.01 2 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
810 Львів Рахів 11.06 1 хв  11.07 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Ворохта 11.37 2 хв  11.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 12.12 2 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
58 Ворохта Київ 14.06 4 хв  14.10 Курсує щоденно - переглянути
130 Ворохта Кременчук 15.13 2 хв  15.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 15.51 2 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути
810 Рахів Львів 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Микуличин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Микуличин