У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Микуличин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Микуличин:

Розклад поїздів по станції Микуличин включає в себе 11 поїздів за такими напрямками як Миколаїв-Пас., Рахів, Ворохта, Київ-Пас., Кременчук, в сумі зі станції Микуличин можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ворохта - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 11 г 38 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 06 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 28 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Микуличин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Микуличин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
126Л Рахів Миколаїв 02.51 2 хв  02.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 07.48 2 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 11.36 2 хв  11.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 11.36 7 хв  11.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 11.36 7 хв  11.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 12.13 2 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
58 Ворохта Київ 14.37 2 хв  14.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 14.55 2 хв  14.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 14.55 2 хв  14.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 15.24 2 хв  15.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 21.27 2 хв  21.29 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Микуличин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Микуличин