У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Помічна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Помічна:

Розклад поїздів по станції Помічна включає в себе 19 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Київ-Пас., Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, в сумі зі станції Помічна можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 16 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 4 г 42 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Помічна.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Помічна, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
148К Київ Одеса 23.56 20 хв  00.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 00.56 20 хв  01.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 02.13 3 хв  02.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 02.13 3 хв  02.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 02.15 3 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 02.15 3 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 02.40 2 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 04.33 3 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 04.33 3 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 04.44 3 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Харків Одеса 04.44 3 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 07.32 3 хв  07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
92* Одеса Краматорськ 21.35 5 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 21.35 5 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 23.15 3 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 23.15 3 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 23.32 3 хв  23.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 23.39 3 хв  23.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 23.39 3 хв  23.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Помічна