У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ромодан:

Розклад поїздів по станції Ромодан включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Жмеринка-Пас., Київ-Пас., Хмельницький, Лисичанськ, в сумі зі станції Ромодан можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 36 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 25 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 49 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ромодан.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ромодан, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
164 Київ Харків 01.34 2 хв  01.36 Курсує щоденно - переглянути
132Д Харків Жмеринка 02.04 1 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
163 Харків Київ 02.04 1 хв  02.05 Курсує щоденно - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 02.04 1 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 02.04 1 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 02.04 1 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 02.54 2 хв  02.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 02.54 2 хв  02.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 02.54 2 хв  02.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 02.54 2 хв  02.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 05.21 13 хв  05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 07.38 25 хв  08.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 07.38 33 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 07.38 33 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 08.07 25 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 08.07 26 хв  08.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
725 Харків Київ 12.10 2 хв  12.12 Курсує щоденно - переглянути
723 Харків Київ 17.14 2 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
149 Полтава Чернівці 16.50 30 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 16.35 45 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 17.40 38 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 17.49 29 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 17.49 29 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 22.06 2 хв  22.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ромодан