У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Славута-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Славута-1:

Розклад поїздів по станції Славута-1 включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Івано-Франківськ, Ковель, Ужгород, Луцьк, в сумі зі станції Славута-1 можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 43 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 18 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Славута-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Славута-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
98 Ковель Київ 00.32 11 хв  00.43 Курсує щоденно - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 01.20 2 хв  01.22 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 02.52 2 хв  02.54 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 03.42 2 хв  03.44 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 04.13 2 хв  04.15 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 05.20 2 хв  05.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
124 Ужгород Київ 06.34 2 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 06.34 2 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 11.02 2 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Київ Луцьк 12.46 2 хв  12.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 15.15 2 хв  15.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
756 Луцьк Київ 17.14 1 хв  17.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 21.17 2 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 22.21 2 хв  22.23 Курсує щоденно - переглянути
123 Київ Ужгород 22.29 2 хв  22.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
886 Рівне Шепетівка 22.38 1 хв  22.39 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 23.11 2 хв  23.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Славута-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Славута-1