У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Славута
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Славута:

Розклад поїздів по станції Славута включає в себе 23 поїздів за такими напрямками як Івано-Франківськ, Київ-Пас., Ковель, Ужгород, Чернігів, в сумі зі станції Славута можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 41 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 49 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Славута.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Славута, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Славута-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
43 Київ Івано-Франківськ 00.28 2 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 01.38 2 хв  01.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 02.39 2 хв  02.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 03.33 2 хв  03.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 03.33 2 хв  03.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 03.34 2 хв  03.36 Курсує щоденно - переглянути
45 Лозова Ужгород 03.34 2 хв  03.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 04.10 2 хв  04.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 04.12 2 хв  04.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 04.54 2 хв  04.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 05.57 2 хв  05.59 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Сватове 06.45 2 хв  06.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 06.45 2 хв  06.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 08.02 2 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 10.02 2 хв  10.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 15.15 2 хв  15.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 15.15 2 хв  15.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 18.48 1 хв  18.49 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 21.24 2 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 22.12 2 хв  22.14 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 22.24 11 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 23.10 2 хв  23.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 23.41 2 хв  23.43 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Славута можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Славута