У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Славута
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Славута:

Розклад поїздів по станції Славута включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Івано-Франківськ, Ковель, Чернівці, Черкаси, в сумі зі станції Славута можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 07 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Славута.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Славута, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Славута - Київ від 151.70 грн.

  • Славута - Харків від 308.16 грн.

  • Славута - Львів від 148.03 грн.

  • Славута - Дніпро від 250.59 грн.

  • Славута - Одеса від 249.30 грн.

  • Славута - Запоріжжя від 256.02 грн.

  • Славута - Рівне від 118.57 грн. (80.4 км)

  • Славута - Івано-Франківськ від 400.55 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Славута-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
98 Ковель Київ 00.27 12 хв  00.39 Курсує щоденно - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 02.26 2 хв  02.28 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 03.05 2 хв  03.07 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Чернівці 03.28 2 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 03.28 2 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 03.49 2 хв  03.51 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 04.35 2 хв  04.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 05.06 2 хв  05.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
112 Ізюм Львів 10.27 2 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
63
ОБЕРІГ
Харків Львів 10.27 2 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
755
ІНТЕРСІТІ
Київ Луцьк 11.11 2 хв  11.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
756
ІНТЕРСІТІ
Луцьк Київ 18.19 2 хв  18.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
112 Львів Ізюм 18.42 2 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
64
ОБЕРІГ
Львів Харків 18.42 2 хв  18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 21.38 2 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 22.24 2 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 22.24 2 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Чернівці Кременчук 23.17 2 хв  23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 23.17 2 хв  23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Славута можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Славута