У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Суми:

Розклад поїздів по станції Суми включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Костянтинівка, Вінниця, Харків-Пас., Мінськ-Пас., в сумі зі станції Суми можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 24 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 22 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 58 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Суми.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Суми, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
124Д Костянтинівка Київ 02.04 20 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
124К Київ Костянтинівка 03.00 20 хв  03.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
779КП Суми Київ 05.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 05.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
214 Одеса Суми 06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
022Л Трускавець Харків 07.47 5 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 09.40 20 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 10.18 20 хв  10.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 16.06 30 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 16.51 30 хв  17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 18.00 30 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
213 Суми Одеса 19.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 20.27 30 хв  20.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 21.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
780П Київ Суми 21.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
021О Харків Трускавець 22.58 3 хв  23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Суми