У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цвіткове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цвіткове:

Актуальний розклад електричок по станції Цвіткове містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Цвіткове з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Миронівка, Умань, Ім. Тараса Шевченка, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 23 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Калинівка, Хлистунівка, Сигнаївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Цвіткове відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Цвіткове - Черкаси, Знам'янка-Пас. - Миронівка, Умань - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цвіткове відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Цвіткове