У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Явкине
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Явкине:

Розклад поїздів по станції Явкине включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Миколаїв-Пас., Херсон, Краматорськ, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Явкине можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Миколаїв-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 28 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 52 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Явкине.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Явкине, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Явкине - Київ від 203.48 грн.

  • Явкине - Львів від 277.90 грн.

  • Явкине - Хмельницький від 290.42 грн.

  • Явкине - Миколаїв від 28.00 грн. (54.0 км)

  • Явкине - Вінниця(всі вокзали) від 385.38 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
102 Краматорськ Миколаїв 05.26 2 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 05.26 2 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Миколаїв 05.26 2 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Херсон 05.26 2 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 09.17 2 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 09.17 2 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 12.37 2 хв  12.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 17.02 2 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 17.02 2 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
121
МИКОЛАЇВ
Херсон Київ 22.44 2 хв  22.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Явкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Явкине