У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Божедарівка - Запоріжжя-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Божедарівка - Запоріжжя-1:

Розклад поїздів Божедарівка Запоріжжя-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Божедарівка Запоріжжя-1 найчастіше зупиняються на станціях Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.14 зі станції Божедарівка, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 15.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Божедарівка Запоріжжя-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Божедарівка - Запоріжжя-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Божедарівка - Запоріжжя-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Божедарівка – Запоріжжя-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Львів Запоріжжя 11.14
Божедарівка
15.36
Запоріжжя-1
4 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Божедарівка -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Божедарівка — Запоріжжя-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя-1 — Божедарівка