У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Божедарівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Божедарівка:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Божедарівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Божедарівка найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.55 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Божедарівка прибувають вони відповідно о 14.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Божедарівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Божедарівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Божедарівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
14.02
Божедарівка
4 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
14.02
Божедарівка
4 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Божедарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Божедарівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Божедарівка — Запоріжжя-1