У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Одеса:

Розклад поїздів Чернівці Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Одеса найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Затишшя, Подільськ-Жм., Кодима, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.48, 18.57 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.19, 12.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
235 Чернівці Одеса 14.48
Чернівці
09.19
Одеса-Головна
18 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136Л Чернівці Одеса 18.57
Чернівці
12.00
Одеса-Головна
17 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Чернівці