З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Одеса:

Розклад поїздів Чернівці Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Одеса найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Затишшя, Подільськ-Жм., Кодима, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.35 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 10.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Л Чернівці Одеса 15.35
Чернівці
10.04
Одеса-Головна
18 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 15.35
Чернівці
10.04
Одеса-Головна
18 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Чернівці