У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Одеса:

Розклад поїздів Чернівці Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Одеса найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Деражня, Роздільна-1, Затишшя, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.56 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
236 Чернівці Одеса 14.56
Чернівці
08.42
Одеса-Головна
17 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Чернівці