У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Кучакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Кучакове:

Поточний розклад електричок Дарниця - Кучакове включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 34 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Кучакове о 06 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6818 сполученням Київ-Пас. - Яготин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Дарниця і Кучакове цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Фармацевтична(17.56), Чубинське(18.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Кучакове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Кучакове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Кучакове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Кучакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Кучакове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кучакове — Дарниця