У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Переяславська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Переяславська:

Поточний розклад електричок Дарниця - Переяславська включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 34 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Переяславська о 06 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6818 сполученням Київ-Пас. - Яготин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 53 хв. Між станціями Дарниця і Переяславська цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Фармацевтична(17.56), Чубинське(18.11), Новотроянда(18.53), Жовтневий(19.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Переяславська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Переяславська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Переяславська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Переяславська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Переяславська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Переяславська — Дарниця