У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Жмеринка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Деражня - Жмеринка:

Розклад поїздів і електричок Деражня - Жмеринка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 9, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Деражня вночі о 02 г 26 хв і прибуває на кінцеву станцію о 03 г 26 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Деражня о 21 г 51 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Деражня до пункту прибуття Жмеринка становить 1 г 7 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 56 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 28 хв.
Деякі поїзди від станції Деражня до станції Жмеринка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Деражня - Жмеринка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Волоське, Радівці, Сербинівці.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Деражня - Жмеринка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Деражня - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Деражня -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Жмеринка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка — Деражня

За маршрутом Деражня - Жмеринка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Деражня - Жмеринка Показати тільки електрички сполученням Деражня - Жмеринка