У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Плетений Ташлик
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Плетений Ташлик:

Розклад поїздів Дніпро Плетений Ташлик на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Плетений Ташлик найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Вільногірськ, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.05, 22.24 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Плетений Ташлик прибувають вони відповідно о 04.24, 03.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Плетений Ташлик є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Плетений Ташлик складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Плетений Ташлик можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092К Костянтинівка Одеса 22.05
Дніпро-Головний
04.24
Плетений Ташлик
6 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
241 Харків Одеса 22.24
Дніпро-Головний
03.45
Плетений Ташлик
5 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Плетений Ташлик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Плетений Ташлик

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Плетений Ташлик — Дніпро