У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Помічна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Помічна:

Розклад поїздів Дніпро Помічна на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Помічна найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.10, 22.05 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Помічна прибувають вони відповідно о 02.08, 05.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Помічна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Помічна складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Помічна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053П Дніпро Одеса 19.10
Дніпро-Головний
02.08
Помічна
6 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
092К Костянтинівка Одеса 22.05
Дніпро-Головний
05.02
Помічна
6 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Помічна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Помічна — Дніпро