У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Рівне:

Розклад поїздів Дніпро Рівне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Рівне найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Острог, Кривин, Славута-1, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.09, 20.40 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.42, 11.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088П Новоолексіївка Ковель 18.09
Дніпро-Головний
09.42
Рівне
15 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Запоріжжя Ковель 20.40
Дніпро-Головний
11.32
Рівне
14 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Дніпро