З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Рівне:

Розклад поїздів Дніпро Рівне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Рівне найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.31, 18.10 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 08.23, 09.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
187П Дніпро Ковель 17.31
Дніпро-Головний
08.23
Рівне
14 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 18.10
Дніпро-Головний
09.30
Рівне
15 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Дніпро