У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Рівне:

Розклад поїздів Дніпро Рівне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Рівне найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Козятин-1, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.02, 22.16 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.34, 11.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Дніпро – Рівне залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Дніпро - Рівне можна від 220.80 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 19.02
Дніпро-Головний
09.34
Рівне
14 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
119 Дніпро Хелм 22.16
Дніпро-Головний
11.15
Рівне
12 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Дніпро