У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Дніпро:

Розклад поїздів Рівне Дніпро на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.41, 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 07.28, 11.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Дніпро залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Дніпро можна від 243.03 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Дорохуск Дніпро 17.41
Рівне
07.28
Дніпро-Головний
13 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
120 Хелм Дніпро 17.41
Рівне
07.28
Дніпро-Головний
13 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 21.10
Рівне
11.33
Дніпро-Головний
14 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Рівне