У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Дніпро:

Розклад поїздів Рівне Дніпро на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Миронівка, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.54 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 12.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 21.54
Рівне
12.14
Дніпро-Головний
14 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Рівне