З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Дніпро:

Розклад поїздів Рівне Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Миронівка, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.49, 20.49 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 04.40, 11.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 13.49
Рівне
04.40
Дніпро-Головний
14 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
188Л Ковель Дніпро 20.49
Рівне
11.32
Дніпро-Головний
14 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Рівне