У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Новоукраїнка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Новоукраїнка:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Новоукраїнка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Новоукраїнка найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.10, 22.05 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Новоукраїнка прибувають вони відповідно о 01.50, 04.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Новоукраїнка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Новоукраїнка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Новоукраїнка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053П Дніпро Одеса 19.10
Дніпро-Головний
01.50
Новоукраїнка
6 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
092К Костянтинівка Одеса 22.05
Дніпро-Головний
04.43
Новоукраїнка
6 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Новоукраїнка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Новоукраїнка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новоукраїнка — Дніпро-Головний