У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Дніпро Івано-Франківськ на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Львів, Ходорів, Підзамче, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.35, 15.06 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 11.28, 07.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Дніпро – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Дніпро - Івано-Франківськ можна від 274.34 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Дніпро