З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Дніпро Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Коростень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.20 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 05.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
243П Дніпро Івано-Франківськ 09.20
Дніпро-Головний
05.43
Івано-Франківськ
20 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Дніпро