У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іваничі - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Іваничі - Київ:

Розклад поїздів Іваничі Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Іваничі Київ найчастіше зупиняються на станціях Володимир-Волинський, Житомир, Коростень, Білокоровичі, Томашгород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.51 зі станції Іваничі, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 05.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Іваничі Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Іваничі - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Іваничі - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142 Львів Красний Лиман 16.51
Іваничі
05.40
Київ-Пас.
12 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
142Л Львів Бахмут 16.51
Іваничі
05.40
Київ-Пас.
12 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Іваничі -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Іваничі — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Іваничі