У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське - Новомосковськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Кам'янське - Новомосковськ:

Розклад поїздів і електричок Кам'янське - Новомосковськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Кам'янське вранці о 04 г 01 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 28 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Кам'янське о 06 г 16 хв і прибуває вранці в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Кам'янське до пункту прибуття Новомосковськ становить 4 г 8 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 46 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 6 г 27 хв.
Деякі поїзди від станції Кам'янське до станції Новомосковськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Кам'янське - Новомосковськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Дніпро-Головний.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Кам'янське - Новомосковськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Кам'янське - Новомосковськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Кам'янське до станції Новомосковськ можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 32.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Кам'янське -Новомосковськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кам'янське — Новомосковськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Новомосковськ — Кам'янське

За маршрутом Кам'янське - Новомосковськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Кам'янське - Новомосковськ Показати тільки електрички сполученням Кам'янське - Новомосковськ