У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Новий Буг
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Новий Буг:

Розклад поїздів Херсон Новий Буг на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Новий Буг найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Явкине, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.00 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Новий Буг прибувають вони відповідно о 23.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Новий Буг є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Новий Буг складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Новий Буг можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Київ 18.00
Херсон
23.42
Новий Буг
5 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Новий Буг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Новий Буг

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новий Буг — Херсон