У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Ковель Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Маневичі, Білокоровичі, Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.27 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 11.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Л Львів Бахмут 18.27
Ковель
11.46
Суми
17 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .