У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Ковель Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рожище, Луцьк, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.14 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 03.11, 03.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
078Л Ковель Одеса 18.14
Ковель
03.11
Вінниця
8 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
058Л Ковель Одеса 18.14
Ковель
03.16
Вінниця
9 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Ковель