У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Ковель Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рожище, Луцьк, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.35 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 02.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ковель – Вінниця(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ковель - Вінниця(всі вокзали) можна від 235.44 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 17.35
Ковель
02.27
Вінниця
8 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Ковель