У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.08, 20.57 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 16.22, 02.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
176 Кривий Ріг Київ 11.08
Кривий Ріг-Головний
16.22
Ім. Тараса Шевченка
5 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
76 Кривий Ріг Київ 20.57
Кривий Ріг-Головний
02.06
Ім. Тараса Шевченка
5 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Кривий Ріг(всі вокзали)