У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Львів:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Львів найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.49, 22.42 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 07.54, 15.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
006Ш Херсон Ужгород 18.49
Кривий Ріг-Головний
07.54
Львів
13 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
134Ш Миколаїв Рахів 22.42
Кривий Ріг-Головний
15.20
Львів
16 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Кривий Ріг(всі вокзали)