У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Перечин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Перечин:

Розклад поїздів Київ Перечин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Київ Перечин найчастіше зупиняються на станціях Фастів-1, Львів, Кострино, Сянки, Турка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.38 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Перечин прибувають вони відповідно о 11.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Перечин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Перечин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Перечин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
59 Київ Чоп 20.38
Київ-Пас.
11.52
Перечин
15 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Перечин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Перечин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перечин — Київ