У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перечин - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Перечин - Київ:

Розклад поїздів Перечин Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Перечин Київ найчастіше зупиняються на станціях Великий Березний, Красне, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.42 зі станції Перечин, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 07.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Перечин Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Перечин - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Перечин - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Перечин – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Перечин - Київ можна від 289.87 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 15.42
Перечин
07.47
Київ-Пас.
16 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Перечин -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перечин — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Перечин