У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перечин - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Перечин - Київ:

Розклад поїздів Перечин Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Перечин Київ найчастіше зупиняються на станціях Великий Березний, Красне, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.42 зі станції Перечин, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 07.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Перечин Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Перечин - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Перечин - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 15.42
Перечин
07.43
Київ-Пас.
16 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Перечин -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перечин — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Перечин