У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Київ-Пас. Івано-Франківськ на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Львів, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.06, 03.24 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 13.18 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ-Пас. Івано-Франківськ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ-Пас. - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Київ-Пас.