У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Люботин - Радулино
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Люботин - Радулино:

Розклад поїздів Люботин Радулино на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Люботин Радулино найчастіше зупиняються на станціях Богодухів, Кириківка, Смородине, Суми, Білопілля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.25 зі станції Люботин, в кінцевий же пункт Радулино прибувають вони відповідно о 04.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Люботин Радулино є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Люботин - Радулино складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Люботин - Радулино можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Люботин – Радулино залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 15.25
Люботин
04.13
Радулино
12 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Люботин -Радулино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Люботин — Радулино

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Радулино — Люботин