У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радулино - Люботин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Радулино - Люботин:

Розклад поїздів Радулино Люботин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Радулино Люботин найчастіше зупиняються на станціях Новоград-Волинський-1, Яблунець, Коростень, Малин, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.12 зі станції Радулино, в кінцевий же пункт Люботин прибувають вони відповідно о 12.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Радулино Люботин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Радулино - Люботин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Радулино - Люботин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Радулино – Люботин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 23.12
Радулино
12.10
Люботин
12 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Радулино -Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Радулино — Люботин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Люботин — Радулино