У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лозова - Роздільна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Лозова - Роздільна:

Розклад поїздів Лозова Роздільна на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Лозова Роздільна найчастіше зупиняються на станціях Павлоград-1, Балта, Любашівка, Врадіївка, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.30 зі станції Лозова, в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 12.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Лозова Роздільна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Лозова - Роздільна складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Лозова - Роздільна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Лозова – Роздільна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
192 Краматорськ Одеса 21.30
Лозова
12.20
Роздільна-1
14 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
59 Харків Одеса 21.30
Лозова
12.20
Роздільна-1
14 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Лозова -Роздільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лозова — Роздільна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна — Лозова