У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Дніпро:

Розклад поїздів Луцьк Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.50 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 11.37, 11.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Луцьк – Дніпро залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Луцьк - Дніпро можна від 211.76 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Дніпро 19.50
Луцьк
11.37
Дніпро-Головний
15 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 19.50
Луцьк
11.26
Дніпро-Головний
15 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Луцьк