У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Мукачево:

Розклад поїздів Луцьк Мукачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Самбір, Свалява, Воловець, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.08 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 05.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
266 Ковель Ужгород 17.08
Луцьк
05.05
Мукачево
11 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Луцьк