У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Луцьк Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Сколе, Батьово, Мукачево, Карпати, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.45 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 07.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Луцьк – Ужгород(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Луцьк - Ужгород(всі вокзали) можна від 252.18 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Луцьк Ужгород 17.45
Луцьк
07.43
Ужгород
13 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Луцьк