У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Жмеринка:

Розклад поїздів Луцьк Жмеринка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Жмеринка найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рівне, Здолбунів-Пас., Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.33 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 04.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Жмеринка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Жмеринка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 20.33
Луцьк
04.13
Жмеринка-Пас.
7 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Жмеринка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка — Луцьк