У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маневичі - Житомир
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маневичі - Житомир:

Розклад поїздів Маневичі Житомир на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Маневичі Житомир найчастіше зупиняються на станціях Чарторийськ, Рафалівка, Антонівка, Сарни, Клесів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.13 зі станції Маневичі, в кінцевий же пункт Житомир прибувають вони відповідно о 06.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маневичі Житомир є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маневичі - Житомир складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Маневичі - Житомир можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Маневичі – Житомир залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Маневичі - Житомир можна від 180.92 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132 Львів Дніпро 23.13
Маневичі
06.07
Житомир
6 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
240 Львів Київ 23.13
Маневичі
06.07
Житомир
6 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
114 Львів Харків 23.13
Маневичі
06.07
Житомир
6 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маневичі -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маневичі — Житомир

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Житомир — Маневичі