У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Одеса Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Тернопіль-Пас., Заболотів, Коломия, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.19 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 11.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Одеса – Чернівці(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Одеса - Чернівці(всі вокзали) можна від 223.43 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Одеса Чернівці 18.19
Одеса-Головна
11.22
Чернівці
17 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Одеса