У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Одеса Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Заболотів, Коломия, Івано-Франківськ, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.49 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 13.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Білгород-Дністровський Чернівці 20.49
Одеса-Головна
13.52
Чернівці
17 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
136Ш Одеса Чернівці 20.49
Одеса-Головна
13.52
Чернівці
17 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Одеса